نفرات برتر سالهای گذشته

نفرات برتر سالهای گذشته

رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد رشته هنر سال 98

پژوهش هنر ( رتبه 1 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

هنر اسلامی ( رتبه 2 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

صنایع دستی ( رتبه 8 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 52 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 74 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

الهام حیدریان

پژوهش هنر ( رتبه 1 ) 

هنر اسلامی ( رتبه 2 )

صنایع دستی ( رتبه 9 )

موزه داری ( رتبه 18 )

سهیلا  سرمدی

عکاسی ( رتبه 5  )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 20 )  

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 96 )

آیدا گلچین

هنر اسلامی ( رتبه 6 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

پژوهش هنر ( رتبه 20 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

صنایع دستی ( رتبه 23 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 25 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 35 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

مهتا  صالحی

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 6 )  

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 14 )  

عکاسی ( رتبه 37 )

سحر فاضلی مهر

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 7 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 14 )

پژوهش هنر ( رتبه 15 )

هنر اسلامی ( رتبه 23 )

صنایع دستی ( رتبه 80 )

موزه داری ( رتبه 80 )

حافظ اصلانی

عکاسی ( رتبه 7 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 21 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 63 )

زهره ( مونا ) قاسم لو

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 12 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 27 )

نرگس صادقی

هنر اسلامی ( رتبه 12 )

پژوهش هنر ( رتبه 32 )

صنایع دستی ( 51 )

لیلا افشار

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 15 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 30 )

مرمت اشیاء ( رتبه 66 )

زهره بختیاری
پژوهش هنر( رتبه 16 )

هنر اسلامی ( رتبه 49 )

موزه داری ( رتبه 70 )

فهیمه  عشقی

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 18 )

هنر اسلامی ( رتبه 25 )

گرافیک و انیمیشن ( 33 )

پژوهش هنر ( رتبه 33 )

صنایع دستی ( رتبه 63 )

موزه داری ( رتبه 75 )

مریم صادقیان

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 18 )

عکاسی ( رتبه 35 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 69 )

منیر غفوری

عکاسی ( رتبه 20 )

نازگل  سهیلی

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 23 )

عکاسی ( رتبه 34 )

نقاشی و تصویرسازی ( 83 )

فاطمه  حسن پور

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 23 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 24 )

عکاسی ( رتبه 87 )

علی  چیت ساز
پژوهش هنر ( رتبه 24 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 41 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 56 )

هنر اسلامی ( رتبه 81 )

فتانه  گروسی

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 25 )

عکاسی ( رتبه 41 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 60 )

فاطمه  نامی
گرفیک و انیمیشن ( رتبه 26 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 27 )

مرمت اشیاء ( رتبه 69 )

نگین  ممیزان

پژوهش هنر ( رتبه 29 )

موزه داری ( رتبه 63 )

انسیه نعمتی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 31 )

نقاشی و تصویرسازی ( 53 )

عکاسی ( رتبه 66 )

زهرا عبدی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 34 ) رتبه  کشوری بدون سهمیه

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 71 )  رتبه کشوری بدون سهمیه

عکاسی ( رتبه 53 )  رتبه کشوری بدون سهمیه

زهرا  بنی مهد
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 35 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

گرافیک و انیمیشن ( 60 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

الهه سلیمی

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 36 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 56 )

سپیده  حسن زاده
موزه داری ( رتبه 37 )

هنر اسلامی ( رتبه 47 )

طاهره اعظمی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 44 )

عکاسی ( رتبه 61 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 81 )

مژده  نجاری
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 50 )  رتبه کشوری بدون سهمیه

هنر اسلامی ( رتبه 71 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 75 ) رتبه کشوری بدون سهمیه

الناز حیدریان
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 52 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 78 )

ثریا  سیاحی
هنر اسلامی ( رتبه 55 )

صنایع دستی ( رتبه 96 )

عطیه پورجواد
عکاسی ( رتبه 56 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 98 )

عارفه  منوچهری
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 61 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 77 )

معصومه  میرحسینی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 62 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 91 )

سمیرا  محمودی

هنر اسلامی ( رتبه 66 )

سحر  صوفی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 67 )

عکاسی ( رتبه 75 )

نگار رشید
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 68 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 90 )

پردیس مرادی
هنر اسلامی ( رتبه 68 ) زهرا روشن روان
موزه داری ( رتبه 69 )

هنر اسلامی ( رتبه 80 )

صنایع دستی ( رتبه 85 )

منصوره  اصل مرز
هنر اسلامی ( رتبه 70 )

پژوهش هنر ( رتبه 72 )

فاطمه ( شمیم ) ابراهیمی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 71 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 84 )

مژگان مدنی
انیمیشن و گرافیک ( رتبه 72 ) مهسا  قربانی
پژوهش هنر ( رتبه 74 ) اندیشه صدری
عکاسی ( رتبه 74 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 82 )

علیرضا  شکوهی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 80 ) ریحانه  وحدت
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 85 ) آیدا  روزبیانی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 88 ) مبینا  هوشیار
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 91 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 94 )

محمد  حیدر پور
هنر اسلامی ( رتبه 91 ) عاطفه  داوودی

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 97 )

نغمه سادات علامه نجفی

 

  • کلیه عزیزان لیست فوق برای دریافت جایزه می توانند تشریف بیاورند
  • کلیه عزیزان فوق رتبه هایشان ، رتبه آزاد می باشد فقط یک نفر چون در سهمیه آزاد هم رتبه خوبی داشته و صد در صد دانشگاه تهران روزانه قبول است رتبه سهمیه ای را ثبت کرده ایم ….. بقیه عزیزانی که رتبه تک رقمی سهمیه ای دارند چون قبول شدنشان علی رغم تک رقمی بودن قطعی نیست اسامی شان را ثبت نکرده ایم و ان شاالله بعد از قبولی قطعی اسامی شان را اعلام شده و جایزه شان محفوظ است .

رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد رشته هنر سال 97

توضیحات

نام دانشگاه رشته نام  و نام خانوادگی

رتبه 1 هنر اسلامی – رتبه 10 پژوهش هنر

دانشگاه تهران ( روزانه )

نقاشی کیانا آقاربی
رتبه 47 پژوهش هنر – رتبه 55 هنر اسلامی

دانشگاه تهران ( روزانه )

نقاشی  زینب الماسی
 

دانشگاه تهران ( روزانه )

نقاشی الهه رمضانی
 

دانشگاه تهران ( روزانه )

نقاشی آیدا بالانچی
 

دانشگاه تهران ( شبانه )

نقاشی یاسمین مردانی
 

دانشگاه تهران ( شبانه )

نقاشی هانیه همایونی
رتبه 52 پژوهش هنر

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی شهرزاد شجری
 

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی پرستو کرمانی نسب
رتبه 92 پژوهش هنر

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی سپیده صادقی
 

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی شیوا تسبیحی
رتبه 12 پژوهش هنر – رتبه 20 هنر اسلامی

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی امیر پناهی
 

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی مهیار بهرام اصل
رتبه 93 پژوهش هنر

دانشگاه هنر تهران ( روزانه )

نقاشی مهیا رستم خانی
 

دانشگاه هنر تهران ( شبانه )

نقاشی مژگان مسیبیان
 

دانشگاه هنر تهران ( شبانه )

نقاشی نگین حسن نیا
 

دانشگاه هنر تهران ( شبانه )

نقاشی هانیه فاضل همدانی
 

دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه )

نقاشی الهام شایان مقدم
رتبه 46 پژوهش هنر

دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه )

نقاشی زاهره دنیا دیده
 

دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه )

نقاشی فاطمه همتی
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی مهتاب پیروزیان
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی مینا اقبال
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی فرزانه ارج
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی سمیه زاده رحمانی
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی روشنک فرسلون
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی مهتاب قوامی پور
رتبه 84 هنر اسلامی – رتبه 96 پژوهش هنر

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی مریم کلوت
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی ملیحه احمدی
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی نگین معصومی خواه
 

دانشگاه  الزهرا   ( روزانه )

نقاشی سلاله رستمی
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) نقاشی ملیحه حسن خانی
رتبه 80 هنر اسلامی دانشگاه  الزهرا   ( شبانه ) نقاشی نازنین برزمهری  
  دانشگاه  الزهرا   ( شبانه ) نقاشی هاجر احمدی
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) نقاشی رعنا ملکی
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) نقاشی صبا روغنیان
رتبه 43 هنر اسلامی – رتبه 100 پژوهش هنر دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویرسازی لیلا آرین نیکو
  دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویرسازی زهرا یونسی قدسی
  دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویرسازی فرناز عطار
  دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویرسازی پدرام کازرونی
رتبه 98 پژوهش هنر دانشگاه تهران ( شبانه ) تصویرسازی نگار گنجی
رتبه 72 پژوهش هنر دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویرسازی آزاده مقربی
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویرسازی مریم حیدری رامشه
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویرسازی هیمن نسیمی
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویرسازی لیلا سادات مرتضوی
دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) تصویرسازی فرناز روستایی
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) تصویرسازی آتنا دادرس
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) تصویرسازی ریزان خدایان
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) گرافیک سهیلا گودرزی
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) گرافیک میترا محمدی
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) گرافیک سودا ثقفی
  دانشگاه هنر تهران ( شبانه ) گرافیک فرزانه ظفر زاده
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) گرافیک مینو معمارباشی
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) گرافیک زهرا شکری
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) گرافیک مهسا مظفریان
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک رعنا نصیری
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک زهره سلیمان زاده
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک مهشید قریب
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک امینه عطاردی
رتبه 70 پژوهش هنر دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک سولماز شاداب شهریور
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک نیوشا زارعی
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) گرافیک آذین مولوی
رتبه 88 پژوهش هنر دانشگاه  شاهد   ( روزانه ) گرافیک زینب سادات جلالی
  دانشگاه  شاهد   ( روزانه ) گرافیک طه محمدی
رتبه 65 هنر اسلامی – رتبه 82 پژوهش هنر دانشگاه  رجایی   ( شبانه ) گرافیک بهنوش پیرویان
  دانشگاه  رجایی   ( شبانه ) گرافیک نیلوفر مظلومی
رتبه 11 هنر اسلامی – رتبه 33 پژوهش هنر دانشگاه تهران ( روزانه ) انیمیشن فریبا عبدالخانی
  دانشگاه تهران ( شبانه ) انیمیشن ستاره رضایی
  دانشگاه هنر ( شبانه ) انیمیشن عادل واعظ قائمی
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) انیمیشن زیبا معروفی
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) انیمیشن ساناز نصرت پور
  دانشگاه تهران ( شبانه ) عکاسی آسیه شاداب شهریور
  دانشگاه تهران ( شبانه ) عکاسی کسری واجد سمیعی
  دانشگاه تهران ( شبانه ) عکاسی نفیسه صالح آبادی
  دانشگاه هنر ( روزانه ) عکاسی سارا حق پرست
  دانشگاه تهران ( روزانه ) پژوهش هنر الهام قاسمی
  دانشگاه تهران ( شبانه ) تاریخ هنر جهان اسلام شکیلا کریمی
  دانشگاه تهران ( شبانه ) تاریخ هنر جهان اسلام هدیه میرزایی
  دانشگاه هنر ( روزانه ) هنر اسلامی ثمینه طهوری
  دانشگاه هنر ( روزانه ) هنر اسلامی مینا جعفری
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) پژوهش هنر حدیث علیپور
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) هنر اسلامی مهسا باقریان
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) هنر اسلامی طاهره بنیسی
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) هنر اسلامی اسری مرادی
  دانشگاه  الزهرا   ( شبانه ) پژوهش هنر عذرا بابالویی
  دانشگاه  شاهد   ( روزانه ) هنر اسلامی زینب بهره مند
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) پژوهش هنر مینا طهماسب کاظمی
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) صنایع دستی زیبا مقدسی
  دانشگاه  الزهرا   ( روزانه ) صنایع دستی فاطمه حق شناس
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) صنایع دستی فرید فتوحی
  دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) باستان سنجی شمیم امیری
  دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) ادبیات نمایشی نسیم برات زاده
  دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) ادبیات نمایشی آریانا قاسم زاده

رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد رشته هنر سال 97

رتبه نام و نام خانوادگی
هنر اسلامی   و  تاریخ   هنر ( رتبه   1  )

صنایع دستی   ( رتبه 5 )

پژوهش  هنر   (  رتبه 10 )

موزه داری   (  رتبه  17  )

نقاشی  و تصویرسازی  ( رتبه   28 )

گرافیک  و انیمیشن  (  رتبه  43 )

مرمت اشیاء   (  رتبه  95  )

کیانا      آقاربی
پژوهش هنر   ( رتبه  2 )

هنر اسلامی   و تاریخ  هنر (  رتبه  3  )

نقاشی و تصویرسازی  ( رتبه  15 )

گرافیک و انیمیشن  ( رتبه 24 )

موزه داری  (  رتبه  63 )

الهام   قاسمی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 3 )

موزه داری ( رتبه 4 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 6 )

پژوهش هنر ( رتبه 12 )

هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 22 )

مرمت اشیاء ( رتبه 63 )

امیر   پناهی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 4 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 12 )

موزه داری ( رتبه 82 )

پژوهش هنر ( رتبه 93 )

مهیا  رستم خانی
نقاشی  و تصویرسازی ( رتبه 5  )

گرافیک  و انیمیشن  (  رتبه  7  )

هنر اسلامی  و تاریخ  هنر  ( رتبه  11 )

صنایع   دستی   (  رتبه  25 )

موزه داری   (  رتبه  30 )

پژوهش هنر  ( رتبه 33 )

مرمت   ( رتبه  33 )

 

فریبا   عبدالخانی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 7 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 8 ) 

مرمت ( رتبه 57 )

عکاسی ( رتبه 93 )

ساناز  نصرت پور
عکاسی  ( رتبه 10 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 44 )

آسیه شاداب
صنایع دستی ( رتبه 11 )

موزه داری ( رتبه 19 )

هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 24 )

فاطمه  حق شناس
نقاشی و تصویر سازی ( رتبه 11 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 15 )

مرمت ( رتبه 56 )

فاطمه  همتی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 13 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 14 )

موزه داری ( رتبه 28 )

مرمت ( رتبه 30 )

پژوهش هنر ( رتبه 47 )

هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 55 )

عکاسی ( رتبه 82 )

زینب ( آوازه ) الماسی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 13 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 24 )

عکاسی ( رتبه 80 )

فرناز  عطار
مرمت ( رتبه 13 )

پژوهش هنر ( رتبه 43 )

هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 66 )

فائزه  مجاهدی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 14 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 18 )

موزه داری ( رتبه 64 )

لیلا سادات مرتضوی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 16 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 26 )

مرمت ( رتبه 67 )

پرستو  کرمانی نسب
عکاسی ( رتبه 18 ) کسری  واجد سمیعی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 20 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 31 )

پژوهش هنر ( رتبه 52 )

موزه داری ( رتبه 68 )

شهرزاد  شجری
عکاسی ( رتبه 20 ) نفیسه  صالحی
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 23 )

صنایع دستی ( رتبه 43 )

اسری   مرادی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 25 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 39 )

پژوهش هنر ( رتبه 46 )

زاهره  دنیا دیده
عکاسی ( رتبه 25 ) بهناز   شهبازی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 26 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 41 )

مریم  احمد وند
پژوهش هنر ( رتبه 26 ) حدیث  علیپور
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 29 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 37 )

عکاسی ( رتبه 95 )

سهیلا  گودرزی
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 29 )

پژوهش هنر ( رتبه 53 )

صنایع دستی ( رتبه 82 )

مینا  جعفری
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه  29 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 43 )

زهرا  یوسنی قدسی
پژوهش هنر ( رتبه 30 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 36 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 59 )

هنراسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 75 )

شکیلا  کریمی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 34 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 59 )

پژوهش هنر ( رتبه 70 )

عکاسی ( رتبه 77 )

سولماز شاداب
صنایع دستی ( رتبه 34 ) فرید  فتوحی
عکاسی ( رتبه 34 ) سارا   حق پرست
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 38 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 57 )

عکاسی ( رتبه 71 )

امینه   عطاردی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 39 ) مریم  کلوت
عکاسی ( رتبه 40 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 70 )

لیلا   خسروی
هنراسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 43 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 83 )

صنایع دستی ( رتبه 87 )

لیلا  آرین نیکو
صنایع دستی ( رتبه 43 )

هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 48 )

مهسا  باقریان
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 38 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 50 )

مهسا  برقی
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 45 )

نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 77 )

ثمینه  طهوری
پژوهش هنر ( رتبه 51 ) مریم صادقیان
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 55 ) مریم حیدری راشد
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 61 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 88 )

پژوهش هنر ( رتبه 98 )

نگار  گنجی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 62 ) سیده  نیوشا  زارعی 
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 62 ) طاهره  بنیسی
پژوهش هنر ( رتبه 64 ) مینا طهماسب کاظمی
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 65 )

پژوهش هنر ( رتبه 82 )

بهنوش  پیرویان
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 66 ) مینو   معمارباشی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 69 )

گرافیک و انیمیشن ( رتبه 86 )

پژوهش هنر ( رتبه 72 )

آزاده مقربی
مرمت  ( رتبه 70 ) شمیم   امیری
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 78 ) نگین  حسن نیا
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 80 ) نازنین  برز مهری
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 81 ) مهتاب   پیروزیان
عکاسی ( رتبه 85 ) فاطمه  بامشاد
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 88 )

انیمیشن و گرافیک ( رتبه 92 )

بیتا حکیم زاده
هنر اسلامی و تاریخ هنر ( رتبه 88 ) زینب السادات جلالی
گرافیک و انیمیشن ( رتبه 89 ) مهشید  قریب
پژوهش هنر ( رتبه 92 ) سپیده  صادقی
نقاشی و تصویرسازی ( رتبه 96 ) مهسا  مظفریان
   
   

 

 

 

 

 

 

به مطالب زیر توجه کنید :

1 هیچکدام ا این رتبه ها به هیچ وجه حتی یک رتبه هم مربوط به سهمیه عزیزان  ایثارگر و ….. نیست حتی 2 نفر از لیست فوق که دارای سهمیه ایثارگری بوده اند ما رتبه آنها بدون سهمیه در کل کشور را اعلام کرده ایم .

2 این لیست هنوز کامل نشده و چون اینجانب تا کارنامه عزیزان را خودم با سایت سنجش تایید نکنم اسمشان را قید نمی کنم منتظر بعضی عزیزان هستم که کارنامه بیاورند

3 تعداد انگشت شماری از شاگردان اینجانب هم هستند که رتبه خیلی خوب داشتند ولی من دلم نخواسته که در لیست باشند .

رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد رشته هنر سال 96

نام دانشگاه رشته نام  و نام خانوادگی
دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویر سازی سارا  آتش هوش 
دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویر سازی ندا  بشر خواه
دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویر سازی سیده الهام  خضری
دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویر سازی مریم  بهفروز
دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویر سازی فهمیه  آزاد
دانشگاه تهران ( روزانه ) تصویر سازی فرحناز  حمید نژاد
دانشگاه تهران ( شبانه ) تصویر سازی هانیه  احمدی
دانشگاه هنر  تهران  ( روزانه ) تصویر سازی هدی  کریمی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویر سازی تینا  حیدری
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویر سازی سونیا  بختیار جم
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویر سازی مهدیه  قصابی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویر سازی آذین  رجائیان
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویر    سازی  نیلوفر  عطائی فر
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) تصویر سازی مهسا  محمد خانی
دانشگاه هنر تهران ( شبانه ) تصویر سازی مریم  سرابی داریان
دانشگاه تهران ( روزانه ) نقاشی امیر  رضا سماواتی
دانشگاه تهران   ( روزانه ) نقاشی مرضیه  نظام آبادی
دانشگاه تهران ( روزانه ) نقاشی شیما  سلامی
دانشگاه  هنر تهران   ( روزانه  ) نقاشی فرهاد  توکلی
دانشگاه   هنر  تهران   ( شبانه ) نقاشی زینب  کلاته
دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) نقاشی سارا  نوری
دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) نقاشی فاطمه  امین فرد
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) نقاشی رقیه  سرداری
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) نقاشی ندا  عزیزی
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) نقاشی دلدار  نارونی
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) نقاشی نیلوفر  سیدی
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) نقاشی طلیعه  فراهانی
دانشگاه الزهرا ( روزانه ) نقاشی سحر  بزرگ نژاد
دانشگاه  شاهد تهران ( روزانه ) نقاشی هانیه  سادات حجازی
دانشگاه هنر اصفهان  ( روزانه ) نقاشی احلام  خنیفر
دانشگاه هنر اصفهان  ( روزانه ) نقاشی زینب  همتی
دانشگاه یزد ( روزانه ) نقاشی یگانه  پوستین دوز
دانشگاه یزد ( روزانه ) نقاشی فاطمه  شریف احمدیان
دانشگاه  یزد  ( شبانه ) نقاشی شهلا  دری
دانشگاه تهران ( روزانه ) گرافیک ریحانه  زر نوشه فراهانی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) گرافیک شادی  مددی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) گرافیک پروانه  امیر احمدی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) گرافیک فائزه ذوالفقاری
دانشگاه   تربیت  مدرس   تهران  ( روزانه ) گرافیک شرمین عسگری
دانشگاه   تربیت  مدرس   تهران  ( روزانه ) گرافیک فاطمه  ( رعنا ) آفریدون
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) گرافیک فاطمه  ( شراره ) یوسفی
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) گرافیک عارفه  قدیری
دانشگاه  الزهرا  ( روزانه ) گرافیک فاطمه  محمدی
دانشگاه   الزهرا  (  شبانه  ) گرافیک مونا  تائب
دانشگاه  شهید رجائی تهران ( روزانه ) گرافیک سبا  علیمحمدیان
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  ( روزانه ) گرافیک محدثه  بخششی  
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  ( روزانه ) گرافیک فاطمه  حسنی
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  ( روزانه ) گرافیک راضیه  هوشیاری فرد 
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  ( روزانه ) گرافیک الهه  السادات حسینی
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  ( روزانه ) گرافیک نجمه  کاظمی
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  ( روزانه ) گرافیک محمد حسین  سعید
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  (شبانه ) گرافیک شادی  واحدی  
دانشگاه  شهید  رجائی  تهران  (شبانه ) گرافیک نیلوفر  فراست پور
دانشگاه سمنان ( روزانه ) گرافیک فاطمه  فیض الا سلام
دانشگاه نیشابور ( روزانه ) گرافیک زهره  وحدانی راد 
دانشگاه تهران ( روزانه ) انیمیشن مونا  عابدین
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) انیمیشن مریم  السادات موسوی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) انیمیشن سارا  حنیف
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) انیمیشن آیدا  سلیمانی نظری شاهی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) انیمیشن زهرا  قرائی
دانشگاه  تربیت مدرس ( روزانه ) انیمیشن عطا الله  محمدی
دانشگاه تبریز ( روزانه ) انیمیشن  ( هنرهای رایانه ای ) میلاد  رضایی
دانشگاه تبریز (شبانه ) انیمیشن  ( هنرهای رایانه ای ) شانلی  اکبری
دانشگاه تهران (روزانه ) عکاسی راضیه کیقبادی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) عکاسی مریم  هوشنگ نژاد
دانشگاه هنر تهران ( شبانه ) عکاسی هادی  قیدی
دانشگاه  تهران  ( روزانه ) پژوهش هنر نسرین  روشن پور
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) پژوهش هنر سپهر  دانش اشراقی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) پژوهش هنر شیدا  اسکندری
دانشگاه  تربیت مدرس ( روزانه  ) پژوهش هنر آزیتا  شکوهی زادگان
دانشگاه  تربیت مدرس ( روزانه  ) پژوهش هنر مرضیه  اخوان
دانشگاه الزهرا  ( روزانه ) پژوهش هنر فهیمه  فدوی
دانشگاه الزهرا  ( روزانه ) پژوهش هنر معصومه  معزز
دانشگاه الزهرا  ( روزانه ) پژوهش هنر زینب  ارباب
دانشگاه الزهرا  (شبانه ) پژوهش هنر طاهره  درگاهی
دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) پژوهش هنر سیما  سرور
دانشگاه هنر اصفهان ( روزانه ) پژوهش هنر سارا  معافی پور
دانشگاه تهران ( روزانه ) تاریخ هنر جهان اسلام مرضیه  السادات قاری
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) هنر اسلامی فاطمه  شهریاری نسب
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) هنر اسلامی آرمین  حق نژاد
دانشگاه هنر تهران ( شبانه ) هنر اسلامی سمیه  احمدی صدیق
دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) هنر اسلامی شهره  شکارانداز
دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) هنر اسلامی مهسا  السادات تاجی
دانشگاه تبریز ( روزانه ) هنر  اسلامی زهرا  خضری فرد
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) کارگردانی حامد  شفانه راد
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) ادبیات نمایشی میثم  امرالهی
دانشگاه تربیت مدرس ( روزانه ) ادبیات نمایشی وحید عظیما
دانشگاه تربیت مدرس ( شبانه ) ادبیات نمایشی پویا  باطبی
دانشگاه هنر تهران ( روزانه ) بازیگری سینا  شیبانی
دانشگاه صدا و سیما ( روزانه ) رادیو آیت  نتاج
دانشگاه سوره تهران  عکاسی زهرا  ( ندا ) صلح میرزایی
دانشگاه سوره تهران  عکاسی مهلا  بیگلری
دانشگاه سوره تهران  عکاسی حسین  پیام
دانشگاه سوره تهران  عکاسی مازیار  خلیقی
دانشگاه  سوره تهران عکاسی مهدی  حیدری
دانشگاه  سوره تهران عکاسی علی  رحمانپور
دانشگاه  سوره تهران عکاسی مینا  صادق زاده
دانشگاه  سوره تهران عکاسی سارا